niedziela, 14 czerwca 2015

Shadowgun: Deadzone

Shadowgun:Deadzone jest darmową strzelanką, w której głównym celem jest zabijanie. Są dwa tryby rozgrywki: Deathmatch (zabijać wszystkich i nie dać się zabić), oraz Zone  Control (przejmuj tereny i nie daj się zabić). Ten drugi tryb odblokujemy dopiero na czwartym poziomie naszej postaci, jednak pierwsze poziomy wbija się szybko. Do wyboru mamy masę broni, przedmiotów podręcznych, skinów i czapek. Gra jest oczywiście multiplayer, więc potrzebny jest internet.

PLUSY:
-za darmo
-mała pojemność
-szybka rozgrywka
-prosta funkcjonalność
-dobra grafika
-3D

MINUSY:
-brak możliwości gry offline\kompanii itp.
-bugi(rzadko występują)

Polecam tą grę, jeśli również w nią gracie możecie podać nicki swoich postaci ;)

Ocena: 9/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz